Search
Filters
Kapat

lotto-urunleri

Müşterilerimizin Sürekli Sordukları Sorular ve yanıtlarımız?

Soru: Neden Rengarenk Spor?

Cevap: Yıllarımızı tecrübelerimizle besleyerek, hergün artan yeni müşteri ağımızla antremanlı olarak, yenilikçi bir firma olduğumuz için. Biz bu işi yapabilir miyiz düşüncesinde değil, biz bu işi yapacağız, biz markalaşacağız düşüncesindeyiz. 

Soru: Neden Formalarınız ucuz? Kalitesiz mi?

Cevap: Bir firmaya forma yaptırtmak istediğinizde kendi özel tasarımınızı istediğinizde, formanız için az miktarda çok maliyetli kumaş, yeni işçilik yeni bir nakliyat vb. gereksinimler vardır. Biz bunu ortadan kaldırarak minimum 300-500 adetlerde toplu üretim yaparak aradaki farkla formalarımızın maliyetini düşürmüş oluyoruz. Yeni bir tasarım forma yaptırmak istediğinizde şortu ile birlikte minimum 20-30 TL arasında maliyeti mevcuttur. Ama hazırdaki formamız ile aynı kalitedeki kumaşı 15-20 TL ye düşürmüş oluyoruz. 

Soru: Ödeme nasıl yapıyoruz?

Cevap: Forma sipariş alındığında mağazamıza gelip alacaksanız ön ödeme, eğer kargo yolu ile gönderilecekse ödemenin tamamını alıyoruz.

Soru: Size nasıl güvenebiliriz?

Cevap: 7/24 açık olan mobil ve mesai saatleri içerisinde açık olan sabit hattı bulunan bir firmayız. Biz bu işi 6 yıldan fazla süredir yapmaktayız. Mağazamız ve bilgilerimiz açık ve nettir. Mümkün olduğunca bu tarz sorularda mağazamıza müşterilerimizin ziyaret etmesini yada bir tanıdığının ziyaret etmesini istiyoruz.

Soru: Siparişim istediğim gibi gelmediyse ne yapmamız gerekli?

Cevap: Siparişler genel itibari ile mail yoluyla iletilmesini istiyoruz. Mail yoluyla gönderilmiş bir siparişin kesinlikle ama kesinlikle sorumlusu biziz. Hertürlü telafisi mümkündür.